Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Rada pre amatera

 o Navštíveno 429x o
o 17.03.2024, 18:52 | Romi1010
Zdravim,

Ako amater by som chcel poradit. Velmi rad pocuvam hudbu, potom co som sa prestahoval na venkov a narodil sa mi syn som si uvedomil ze ju pocivam najme v aute. Mam civic 10generacie v sport vybave. Nie som ziaden audiofil, syn je so mnou pomerne casto v aute, cize to nepustam na plne bomby. Chcel by som iba upgradnut repraky v prednych dverach cize komponentny par stredobasy 165mm a vysky. Zadne mozno neskor ale momentalne ich mam stiahnute kvoli synovi. Rozumiem ze tovarenske radio stahuje basy so zvysenou hlasitostou ale to by som riesil neskor kedze to pocuvam zatial tichsie alebo na strednej hlasitosti. Kedze nie som az taky narocny posluchac hladam nieci v rozumnej cene, tak ze budem pocut upgrade voci starym reprakom ale zaroven aby som zbytocne neminul balik kedze nejake velke upgrady neplanujem a stale planujem pouzivat zakladne radio. Predstava o cene za predne dvere je cca 200e cca 5000czk vratane materialu na instalaciu a vytlmrnia dveri. Co sa tyka stylu pocuvam najme deat metal cize kopak tam ide ako samopal ale obcas sa uchylim k veciam ako portishead, hooverphoniclc alebo aj prazsky vyber. Kedze som expert v inych temach dobre viem ze najlepsie je nechat si poradit. Vopred dakujem za kazdu radu.


o 28.03.2024, 20:04 | Augi
Nechej si poradit v ahifi.cz. Za dobrou cenu koupíš tlumení a repro s dobrými basy jsou Gladen. Mají i rozumnou citlivost za ty peníze. Já osobně jsem do dvou svých aut dával Gladen RS řadu. Ale ani řada M není špatná. Výhodou těchto repro je také to, že mají impedance 3Ohm, tzn. z rádia Ti tam půjde víc šťávy. ;-)
o 28.03.2024, 22:24 | riviera.kidd | Upraveno: 2024-03-28 22:24:59
ahifi :-D :-D :-D
o 29.03.2024, 16:12 | Seat Power
Ahifi...:?-?)
o 25.04.2024, 20:00 | Augi
Chlapi, pro jeho rozpočet je i moje rada dostatečná. Neřešíme tu přece aktiv po optice, ne? ????
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3086 sekund.